Leo van den Ende
Crocussen in pot
| Kunstschilder | Leo van den Ende |
| Materiaal | Olieverf op doek |
| Formaat | 18 x 24 cm. |
| Code | END803 |
| Lijst | Inclusief |
| Prijs |
€ 1250 |
In een eenvoudige terracotta pot komen de eerste crocussen van het jaar tot leven. Een paar gele, een witte en een dieppaars paar staan dicht tegen elkaar aan, alsof ze samen de lente voorzichtig tegemoet treden. Het licht valt zacht op de bloemblaadjes en laat hun frisse kleuren oplichten tegen de rustige achtergrond.
De pot zelf is warm van toon, met kleine schakeringen die de sporen van gebruik en tijd verraden. De schaduw ernaast geeft het geheel een prettig gevoel van diepte en stilte, precies zoals een klein hoekje op een vensterbank eruit kan zien op een heldere voorjaarsmorgen.
Leo van den Ende schildert dit stilleven met een liefdevolle, losse toets. Je voelt de belofte van het nieuwe seizoen, gevangen in een paar eenvoudige bloemen die precies op het juiste moment open zijn gegaan.
Dit schilderij kopen of bezichtigen?
In het echt is het schilderij veel mooier dan op een foto. Wilt u dit schilderij kopen en laten verzenden of liever eerst bekijken in onze galerie? Via de groene button kunt u aangeven wat u wenst. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.
Dit schilderij alvast thuis bekijken?
Vindt u het prettig om dit schilderij eerst virtueel bij u thuis aan de wand te bekijken?
Mail ons een duidelijke foto van de wand waar u het schilderij zou willen ophangen met de code van het schilderij. Wij maken met alle plezier een impressie foto, waarin het schilderij bij u aan de wand hangt. Dan kunt u alvast een indruk krijgen hoe het schilderij in uw woning of kantoor zou komen te hangen.
Gratis verzending!
Wij zorgen voor gratis verzending naar een adres binnen Nederland tot een maximale afmeting van 70 x 100 cm.
BTW
Op onze prijzen wordt géén BTW geheven in verband met een door de belastingdienst verleende vrijstelling.
Meer van Leo van den Ende
Passie voor realisme
Geniet van onze collectie schilderijen!




0