Paul Vereecke
Antwerpse toog-filosofen...
Kunstschilder | Paul Vereecke |
Materiaal | Olieverf op doek |
Formaat | 80 x 55 cm. |
Code | VER226 |
Lijst | Exclusief |
Prijs |
€ 1850 |
Omschrijving
In het gezellige Antwerpse bruine café 'Ami', aan de Sint Kathelijne Vest, zitten de 'heren filosofen' aan de bar een pintje te drinken.
Zij zullen de problemen in de wereld wel even oplossen met elkaar. Was het maar zo eenvoudig...
Dit schilderij kopen of bezichtigen?
Wilt u dit schilderij kopen en laten opsturen of liever eerst in het echt bekijken in onze galerie? Via de groene button kunt u aangeven wat u wenst. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.
Gratis verzending!
Wij zorgen voor gratis verzending naar een adres binnen Nederland tot een maximale afmeting van 70 x 100 cm.
BTW
Op onze prijzen wordt géén BTW geheven in verband met een door de belastingdienst verleende vrijstelling.
Meer van Paul Vereecke

Passie voor realisme
De galerie is ontstaan vanuit onze passie voor realistische schilderkunst. ArtBoutique is gespecialiseerd in hedendaags realisme. U kunt een schilderij kopen, een schilderij in opdracht laten maken of gewoon genieten.
Geniet van onze collectie schilderijen!

Geniet van onze collectie schilderijen!
