Rob van Assen
De Grote of St. Jeroenskerk
Kunstschilder | Rob van Assen |
Materiaal | Olieverf op paneel |
Formaat | 30 x 45 cm. |
Code | AS393 |
Lijst | Inclusief |
Prijs |
€ 2550 |
De Grote of St. Jeroenskerk op een winterse dag in 1910.
Het tramhuisje van de stoomtram op de voorgrond. Daar woonde en werkte Co de Vijver. Zicht op het pad dat vanaf de Voorstraat langs de kerk loopt in de richting van het begin van de Kerkstraat. De kerktoren werd al in 1180 gebouwd. Er bevinden zich nog twee cellen, die tot medio 1950 nog dienst hebben gedaan.
In 1926 is de toren ingrijpend verbouwd. De open galmgaten werden verplaatst naar een lagere geleding en de houten balustrade op de trans werd vervangen door een stenen borstwering.
Schilderij kopen of bezichtigen?
Wilt u dit schilderij direct bestellen of liever eerst een bezoek brengen aan onze galerie? Via de groene knop kunt u aangeven wat u wenst. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.
Gratis verzending!
Wij zorgen voor gratis verzending naar een adres binnen Nederland.
BTW
Op onze prijzen wordt géén BTW geheven in verband met een door de belastingdienst verleende vrijstelling.
Meer van Rob van Assen

Passie voor realisme
Geniet van onze collectie schilderijen!
