Rob van Assen
Heilige Geestweg rond 1910
Kunstschilder | Rob van Assen |
Materiaal | Olieverf op paneel |
Formaat | 30 x 40 cm. |
Code | AS441 |
Prijs |
- verkocht - |
Gezicht op het begin van de Heilige Geestweg rond 1910…
Een gezicht op het begin van de Heilige Geestweg vanuit de Van Limburg Stirumstraat. Vooraan links staat nog het oorspronkelijke gebouw, waarin tot 1887 het Raadhuis gevestigd was.
In de twintiger jaren werd dit pand verkocht aan de firma Baalbergen, waarna het ingrijpend werd verbouwd. Achter dit pand (links) ligt de ingang van de Kerkstraat. In het witte pand op de hoek van de Kerkstraat was sigarenzaak Fornara gevestigd.
In het pand met het fraaie 17e eeuwse trapgeveltje is café Thomas gevestigd. Dit pand heeft al meer dan 300 jaar die bestemming. Het werd in de jaren twintig bewoond door de familie Ruigrok. In de huisjes achter het café woonden de families van Wetten, Geerlings, Verhoeven, Steenvoorden, Wassenaar, Bierman en de weduwe Koeman.
Dit schilderij kopen of bezichtigen?
Wilt u dit schilderij kopen en laten opsturen of liever eerst in het echt bekijken in onze galerie? Via de groene button kunt u aangeven wat u wenst. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.
Kunstkoopregeling
Het is bespreekbaar om bij aankoop 50% ineens te betalen en het restant in 12 termijnen zonder rente.
Gratis verzending!
Wij zorgen voor gratis verzending naar een adres binnen Nederland tot een maximale afmeting van 70 x 100 cm.
BTW
Op onze prijzen wordt géén BTW geheven in verband met een door de belastingdienst verleende vrijstelling.
Meer van Rob van Assen

Passie voor realisme
Geniet van onze collectie schilderijen!
