Rob van Assen
Sneeuwlandschap met bevroren gracht
Kunstschilder | Rob van Assen |
Materiaal | Olieverf op doek |
Formaat | 75 x 115 cm. |
Code | AS517 |
Lijst | Inclusief |
Prijs |
€ 6500 |
Sfeervol sneeuwlandschap in de sfeer van de Romantische School.
Op het besneeuwde bospad maakt een man even een gezellig praatje met een vrouw vlak voor de deur van haar huisje. Zij heeft een mand vol boodschappen gehaald. De man heeft een stapel sprokkelhout op zijn slede liggen, zodat hij 's avond bij het warme haardvuur kan zitten.
De zon schijnt volop hetgeen een serene rust over het landschap uitstraalt.
Op de bevroren gracht sleept een man zijn slede vol met handelswaar en sprokkelhout voort. In die tijd stonden de bossen nog vol met grote eikenbomen.
Dit schilderij kopen of bezichtigen?
Wilt u dit schilderij kopen en laten opsturen of liever eerst in het echt bekijken in onze galerie? Via de groene button kunt u aangeven wat u wenst. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.
Gratis verzending!
Wij zorgen voor gratis verzending naar een adres binnen Nederland tot een maximale afmeting van 70 x 100 cm.
BTW
Op onze prijzen wordt géén BTW geheven in verband met een door de belastingdienst verleende vrijstelling.
Meer van Rob van Assen

Passie voor realisme
Geniet van onze collectie schilderijen!
