Leo van den Ende
Grote Kerk van Overschie
Kunstschilder | Leo van den Ende |
Materiaal | Olieverf op doek |
Formaat | 80 x 120 cm. |
Code | END710 |
Lijst | Inclusief |
Prijs |
€ 7500 |
Een fraai schilderij met zicht op de Grote Kerk van Overschie. Deze kerk is in 1901 gebouwd, nadat een voorgaand kerkgebouw afbrandde.
In het water op de voorgrond zijn spiegelingen te zien van de gebouwen en blauwe lucht. Een prachtig rustgevend geheel langs de Oude Delftse Schie in Rotterdam.
Dit schilderij kopen of bezichtigen?
Wilt u dit schilderij kopen en laten opsturen of liever eerst in het echt bekijken in onze galerie? Via de groene button kunt u aangeven wat u wenst. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.
Kunstkoopregeling
Het is bespreekbaar om bij aankoop 50% ineens te betalen en het restant in 12 termijnen zonder rente.
Gratis verzending!
Wij zorgen voor gratis verzending naar een adres binnen Nederland tot een maximale afmeting van 70 x 100 cm.
BTW
Op onze prijzen wordt géén BTW geheven in verband met een door de belastingdienst verleende vrijstelling.
Meer van Leo van den Ende

Passie voor realisme
Geniet van onze collectie schilderijen!
